środa, 29 października 2014

Listopadowe Plany

Już lada moment przed nami listopad, który zapowiada się dosyć pracowicie. W połowie listopada czekają nas odwiedziny Doktora Niziołka to już czwarte konsultacje w tym roku! Wizyty Doktora Niziołka cieszą się dużym zainteresowaniem, na szczęście nie tylko ze względu na chorych pacjentów, ale także coraz szerce grono hodowców bada swoje zwierzęta przed rozpoczęciem planów hodowlanych.
Zatem w dniach 15-16.11.2014 odbędą się konsultacje kardiologiczne, a zapisy na badania właśnie się rozpoczęły.
Szczegóły tutaj :
Konsultacje kardiologiczne

Kolejnym dosyć ważnym wydarzeniem będą warsztaty z chirurgii laserowej. To wydarzenie dedykowane specjalnie dla lekarzy weterynarii oraz studentów weterynarii. Celem spotkania jest pokazanie lekarzom weterynarii możliwości chirurgii laserowej CO2. Spotkanie poprowadzi Steve Nielsen z firmy Aesculight, Joanna Paczuska z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Ziemowit Kudła Med-Wet Gabinet Weterynaryjny.

Póki co chirurgia laserowa nie jest powszechna w naszym Kraju, dopiero zaczyna się coraz więcej na ten temat mówić. Niemniej jednak efekty chirurgii laserowej wychodzą zdecydowanie na korzyść dla pacjentów w porównaniu ze standardowymi metodami. 

Warsztaty z chirurgii laserowejW lisopadzie dostaliśmy także zaproszenie od dzieci do przedszkola. Tak jak już wspominaliśmy na blogu bardzo lubimy takie akcje edukacyjne. Dzieci powinny być jak najwcześniej uczone zasad kontaktów ze zwierzętami. To zwierzęta czynią nas ludźmi i pozwalają maluchom wyrosnąć na lepszych ludzi. 
Spotkanie z dziećmi 2012r.

A oprócz tego czeka nas jeszcze codzienność i pacjenci. Co przyniesie listopad? Zobaczymy ....


1 komentarz: