piątek, 19 września 2014

Kolejne zaproszenie .... Klubowa Wystawa Doga Niemieckiego

Zaledwie wróciliśmy z jednej psiej imprezy, a już wybieramy się na kolejną. No i z tego właśnie należy się cieszyć, gdyż kiedy hodowcy, miłośnicy, właściciele zrzeszają się w celu świętowania dnia rasy którą kochają, a równocześnie robią coś dobrego dla swej ukochanej rasy to trzeba się cieszyć i głośno o tym mówić. Spotkania na wystawach powinny stanowić coś więcej niż tylko ocenę najpiękniejszych osobników. Spotkania w gronie miłośników danej rasy powinny być okazją do rozmowy o sprawach ważnych dla konkretnej rasy, rozmowy o jej problemach o tym co można zrobić na przyszłość by zapobiec pogłębieniu tych problemów. Zaczyna się w tej kwestii co raz więcej zmieniać, a to powód do wielkiej radości!

Nasz zespół został zaproszony na Klubową Wystawę Doga Niemieckiego aby zaprezentować pierwszą pomoc i umożliwość właścicielom naukę podstaw teoretycznych jak i praktycznych. A wszystko to po to by mieć większą świadomość i sprawniej opiekować się czworonogami w kryzysowej sytuacji.
Zapraszamy Wszystkich do odwiedzenia nas w Łodzi na tym wyjątkowym przedsięwzięciu oraz zapoznania się bliżej z Fantusią i Mańkiem....


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz